Akademia Spełniania Marzeń
  Harmonogram zajęć
 

„AKADEMIA SPEŁNIANIA MARZEŃ”
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolny 2010/2011
                                              Szkoła Podstawowa
Klasy I-III
II semestr (od maja)
 
 
Dzień
Godzina
 
Zajęcia
Prowadzący/opiekun
Wtorek
14.20-18.30
Wyjazdy na basen
p. J.Smolarczyk,                    p. A.Jas, p. M.Zieliński
Środa
13.35-14.20
 
Gimnastyka korekcyjna
Klasy I-III
 
p. J.Smolarczyk
Czwartek
12.45-13.30
Koło informatyczne
Klasy I-III
 
p. A.Gos
Piątek
13.35-14.20
Koło logopedyczne
p.K.Grzesik
Sobota
8.00-9.30
Koło matematyczne
Klasy I-III
p. J.Zapała
9.00-12.30
 
 
       Koło j.angielskiego
Klasy I-III
p. I.Toporek
  

„AKADEMIA SPEŁNIANIA MARZEŃ”
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolny 2010/2011
 Szkoła Podstawowa
Klasy IV-VI
II semestr
 
 
Dzień
Godzina
Zajęcia
 
Prowadzący/opiekun
Poniedziałek
14.25-15.55
Koło j.niemieckiego
Klasy IV-VI
p. M.Mendalka-Kozieł
14.25-15.10
Koło przyrodnicze
Klasy IV-VI
 
p. J.Skoczylas
Wtorek
13.35-14.20
Gimnastyka korekcyjna klasy IV-VI
p. J.Smolarczyk
14.20-18.30
Wyjazd na basen
Klasy IV-VI
p. J.Smolarczyk,                    p. A.Jas, p. M.Zieliński
14.25-16.00
Koło j.angielskiego
Klasy IV-VI
p. K.Ciołak
Środa
14.25-15.10
Koło informatyczne
Klasy IV-VI
p.J.Ciołak
Czwartek
14.20-15.50
Koło filmowe
 klasy IV-VI
p. A.Gos
 
Piątek
9.05-9.50
Koło matematyczne
„Uwierz w siebie”
Klasy IV-VI
p. A.Gozdek
9.05-9.50
Koło matematyczne „Matematyka inaczej”
Klasy IV-VI
p. J.Pater
Sobota
9.30-11.00
 
 
Koło taneczne
Klasy IV-VI
 
p.B.Penkala
p.M.Pająk
9.30-12.30
Koło plastyczne
Klasy IV-VI
p. J.Zapała

 
„AKADEMIA SPEŁNIANIA MARZEŃ”
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolny 2010/2011
Gimnazjum
II semestr
 
Dzień
Godzina
Zajęcia
Prowadzący/opiekun
Poniedziałek
   14.25-15.10
Koło informatyczne
Grupa II
 
 
 
p. J.Ciołak
Poniedziałek 14.25-15.10 Koło j.angielskiego p.K.Ciołak
Wtorek
14.20-18.30
Wyjazd na basen
 
p. J.Smolarczyk,  p. A.Jas,
p. M.Zieliński
Środa
15.15-16.00
Koło matematyczne „Matematyka inaczej”
 
p. M.Rogula
15.15-16.00
Koło informatyczne
Grupa I
 
p. J.Ciołak
czwartek
 
14.25-16.00
Koło plastyczne
p.A.Bożecka
Piątek
15.00-16.50
Koło j.niemieckiego
 
p. M.Mandalka-Kozieł
14.25-15.10
Koło j.angielskiego
 
p.K.Ciołak
Sobota
10.00-10.45
Koło biologiczne
p. J.Skoczylas
11.00-12.30
Koło filmowe
 
p. J.Skoczylas
11.00-12.30
Koło taneczne
GR.II taniec nowoczesny
p.B.Penkala
p.M.Pająk
12.30-14.00
Koło taneczne
Gr.III taniec towarzyski
 
p.B.Penkala
p.M.Pająk
 
 
 
 
  Naszą stronę odwiedziło już 16262 odwiedzający Dziękujemy i zapraszamy ponownie. Copyright by Joanna Ciołak,Beata Kabała  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=