Akademia Spełniania Marzeń
  Listy rekrutacyjne-Gimn.Oblęgorek
 
Lista uczniów klas I – III gimnazjum zakwalifikowanych      na zajęcia  z języka angielskiego

1.     Zapała Dawid   kl.Ia
2.     Kozubowska Ewa kl.Ia
3.     Zapała Agata kl.Ia
4.     Gaweł Paulina kl.Ia
5.     Zapała Przemysław kl.Ia
6.     Wychowaniec Patrycja kl.Ia
7.     Gad Bartosz kl.Ia
8.     Zapała Ewa kl.IIa
9.     Lis Katarzyna kl.IIa
10.   Banaś Karol kl.IIa
11.   Raczyńska Agata kl.IIIb
12. Met Karolina kl.IIIb


Lista uczniów klas I – III gimnazjum zakwalifikowanych na zajęcia koła informatycznego „Młodzi webmasterzy”
Grupa I (zajęcia w poniedziałki) godz. 14.30 – 15.15
1.     Zapała Dominik kl.Ia
2.     Siadul Adam kl.Ib
3.     Zapała Tomasz kl.IIa
4.     Knap Mateusz kl.Ib
5.     Snochowski Karol kl.Ib
6.     Szczepańska Karolina kl.Ib
7.     Uba Sylwia kl.Ib
8.     Nowek Milena kl.Ib
9.     Śliwa Radek kl.Ib
10.  Kasprzyk Karolina kl.Ib
 
Grupa II (zajęcia w piątki) godz. 14.30 – 15.15
1.     Bożęcka Dorota kl.IIIa
2.     Bąk Magdalena kl.IIIa
3.     Siadul Katarzyna kl.IIIa
4.     Tkaczyk Joanna kl.IIIa
5.     Szyszka Iwona kl.IIIb
6.     Wieczorek Patrycja kl.IIIb
7.     Met Karolina kl.IIIb
8.     Wilczyński Jakub kl.IIIb
9.     Buchcic Mariusz kl.IIb
10. Bernat Wiktor kl.IIb


 
Lista uczniów gimnazjum zakwalifikowanych na zajęcia koła biologicznego

1.     Gaweł Magda  kl.III a
2.     Sideł Karolina  kl.I a
3.     Czarnecka Paulina  kl.I a
4.     Sobura Ewelina  kl.III b
5.     Czarnecka Jowita  kl.III b
6.     Pisz Dominika  kl.III a
7.     Kurczyński Dominik  kl.I a
8.     Szymkiewicz Grzegorz  kl.III b
9.     Zapała Karolina  kl.III b
10.   Kozieł Jarosław  kl.III b
11.   Dorosiński Bartek  kl.I a
12.   Zając Radosław  kl.II b
13.   Szlabs Patryk  kl.I a
14.  Krakowiak Wiktoria  kl.Ib
15.  Bożęcki Paweł  kl.I b

Lista uczniów kl.I-III gimnazjum zakwalifikowanych na zajęcia koła tanecznego  
 
1.      Niebudek Izabela kl.I b
2.      Kozubowska Ewa kl.Ia
3.      Buchcic Mariusz kl.II b
4.      Dudek Karolina kl.IIIa
5.      Kozieł Karolina kl.Ib
6.      Brelska Karolina kl.III b
7.      Wieczorek Patrycja kl.III b
8.      Drogosz Justyna kl.IIb
9.      Adach Milena kl.II a
10. Jas Edyta kl. Iia
11. Kasprzyk Karolina kl.Ib
12. Wieczorek Maria kl.I a
13. Zdyb Wiktoria kl.I a
14. Drzazgowski Krystian kl.III b
15. Zapała Maria kl.II b
16. Błaszczyk Dominika kl.IIb
17. Kozieł Karolina kl.IIIb
18. Gaweł Agata kl.IIIb
 

Lista uczniów gimnazjum zakwalifikowanych na zajęcia koła filmowego „Okiem kamery”
1.     Gozdek Karolina kl.II a
2.     Brzezińska Kinga kl.Ia
3.     Kozieł Przemek kl.II b
4.     Szlabs Patryk kl.I a
5.     Polanowska Paulina kl.IIIa
6.     Cedro Konrad kl.II b
7.     Bernat Wiktor kl.II b
8.     Zając Radosław kl.II b
9.     Kos Kinga kl.II b
10.   Pisz Dominika kl.III a
 
 
Lista uczniów gimnazjum zakwalifikowanych na wyjazdy na basen z nauką pływania
  
1.      Lis Bartłomiej kl.IIIa
2.      Gaweł Damian kl.IIIa
3.      Śliwa Adrian kl.IIIa
4.      Grątkiewicz Jakub kl.IIIa
5.      Przeździk Hubert kl.IIIa
6.      Zając Adrian kl.IIIb
7.      Cichocki Mateusz kl.IIIb
8.      Zapała Patryk kl.IIIb
9.      Foks Piotr kl.IIIb
10. Drogosz Krystian kl.IIIb
11. Chrobot Adrian kl.IIIb
12. Kwiecień Artur kl.IV
13. Rysiński Wiktor kl.IV
14. Błaszczyk Mateusz kl.IV
15. Grątkiewicz Jan kl.IV
16. Gaweł Rafał kl.Va
17. Bębacz Piotr kl.Va
18. Gad Jakub kl.Va
19. Gaweł Karol kl.Va
20. Szczepański Szymon kl.Va
21. Plech Michał kl.Va
22. Zapała Kamil kl.Va
23. Sideł Piotr kl.Vb
24. Kubiec Aleksandra kl.VI
25. Buchcic Patryk kl.VI
26. Cichocki Paweł kl.VI
27. Kwiecień Paweł kl.VI
28. Bożęcka Izabela kl.VI
29. Dorosiński Bartek kl.Ia
30. Szlabs Patryk kl.Ia
31. Sochacz Klaudia kl.Ia
32. Gad Bartosz kl.Ia
33. Brzezińska Kinga kl.Ia
34. Krawczyński Krzysztof kl.Ia
35. Zapała Dawid kl.Ia
36. Fijoł Joanna kl.Ib
37. Snochowski Karol kl.Ib
38. Zapała Anna kl.Ib
39. Bożęcki Paweł kl.Ib
40. Śliwa Radek kl.Ib
41. Zapała Szymon kl.IIa
42. Cedro Ewa kl.IIa
43. Kuśmierska Paulina kl.IIa
44. Adach Milena kl.IIa
45. Tomczyk Karolina kl.IIb
 
Lista uczniów klas  I-III gimnazjum zakwalifikowanych na zajęcia koła matematycznego „Matematyka inaczej”

1.     Krawczyński Krzysztof  kl.I a
2.     Sochacz Klaudia kl.I a
3.     Krakowiak Wiktoria kl.I b
4.     Borkowska Nina kl.I b
5.     Śliwa Karolina kl.IIb
6.     Wieczorek Bartłomiej kl.II b
7.     Drogosz Przemysław kl.II b
8.     Rówińska Izabela kl.II b
9.     Sobczyńska Milena kl.II b
10.  Polit Monika kl.II b
11.  Kozieł Agnieszka kl.II b
12.   Jasińska Paulina kl.IIb
13.  Raczyńska Agata kl.III b
14.  Salwa Paulina kl.IIb
15.  Tomczyk Karolina kl.IIb
 

Lista uczniów klas  I-III gimnazjum zakwalifikowanych na zajęcia koła plastycznego
1.     Met Karolina kl.III b
2.     Buchcic Wioletta kl.III b
3.     Piotrowska Natalia kl.I a
4.     Rutkowska Paulina kl.I a
5.     Śliwa Radosław kl.I b
6.     Bożęcki Paweł kl.I b
7.     Buchcic Mariusz kl.II b
8.     Kos Kinga kl.II b
9.     Bożecka Dorota kl.III a
10.   Dudek Karolina kl.III a
11.  Gaweł Magda kl.III a
12.   Pisz Dominika kl.III a
13.  Szyszka Iwona kl.III b
14.  Wieczorek Patrycja kl.III b
15.   Ciołak Inga kl.Ib
 

 

Lista uczniów klas I-III gimnazjum zakwalifikowanych na zajęcia języka niemieckiego

 

1.     Drzazgowski Krystian kl.III b 
2.     Sochacz Klaudia kl.Ia
3.     Krakowiak Wiktoria kl.Ib
4.     Rogula Dominika kl.IIIb
5.     Raczyńska Agata kl.IIIb
6.     Buchcic Mariusz kl.IIb
7.     Czarnecka Paulina kl.Ia
8.     Sideł Karolina kl.Ia
9.     Borkowska Nina kl.Ib

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

       
 

 

 

      

 
 
 
 

 
  Naszą stronę odwiedziło już 15811 odwiedzający Dziękujemy i zapraszamy ponownie. Copyright by Joanna Ciołak,Beata Kabała  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=